Meie meeskondJevgenia Pahhutši
Jevgenia on Infratum OÜ partner.

Jevgenia on õigusteaduste magister ja tal on pikaajaline õigusvaldkonnas tegutsemise kogemus.

Jevgenia on olnud Elektriraudtee AS õigusteenistuse juht ja siseaudiitor ning töötanud Grant Thornton Baltic OÜ ja IMG Konsultant AS juristina.

Jevgenia on kvaliteedijuhtumissüsteemi ISO 9001:2008 ning keskkonnajuhtimissüsteemi ISO 14001:2004 juhtaudiitor.

Alates 2004. aastast on Jevgenia vabakutseline tõlk, spetsialiseerumisega  juriidiliste tekstide ja dokumentide tõlkimisele: riigihanke dokumendid, erinevad lepingud; menetlusdokumendid,  äriregistri dokumendid: otsused, põhikirjad jms.

 Kaida KaulerKaida on Infratum OÜ partner.

Hariduselt  on Kaida õigusteaduste magister,  läbinud EBS Executive MBA strateegilise juhtimise programmi, täiendanud ennast välismaal, läbides Hiina äripraktikumi The Asia-Pacific Institute of Business, The Chinese University of Hong Kong, ja strateegilise juhtimise ja finantsjuhtimise programmi Paris Graduate School of Management.

Kaida on pikaajaline ärijuhtimise, ettevõtete tegevuse ümberkorraldamise, efektiivistamise, äriarenduse  ja õigusvaldkonnas tegutsemise kogemus.

Kaida on juhtinud Eesti Töötukassat, aktsiaseltse  Elekrtiraudtee, Metrosert ja Eesti Post. Kaida on tegutsenud juristina AS-is  Eesti Loto ja Pensioniametis ning juhtinud Tallinna linna sisekontrolli.

Kaidal on kogemus  juhtismissüsteemide SO 14001:2004, 9001:2008 ja 19011:2011 juurutamisel.
Leiame probleemidele lahenduse